تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک خدماتی؟

رشد تجارت با اس ام اس
2022-06-15
انواع اپراتورهای پیامکی
2022-06-28

تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک خدماتی؟

🔴تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک خدماتی؟

عده کثیر کاربرانی که از سامانه ارسال پیامک استفاده می کنند تفاوت پیامک تبلیغاتی و خدماتی را نمیدانند و این امیر موجب می شود تا پیام خود را به اشتباه ارسال نمایند و باعث بروز مشکلات اعم از شکایت و … شود.
اصولأ تبلیغات برای معرفی محصول یا خدمات انجام می شود و به پیامکی که کار معرفی انجام می دهد پیامک تبلیغاتی گفته می شود .
🔴خطوط تبلیغاتی :
اگر تنها یک تلفن همراه داشته باشید متوجه می شوید که در طول روز پیامک های تبلیغاتی از قبیل فروشگاه ها ، مرکز خرید ، رستوران و … با شماره های متفاوت که جنبه تبلیغاتی و بازاریابی دارند برای ما ارسال می شود به این نوع از ارسال ها که هدف ارسال کننده تنها معرفی و فروش محصولات خود به عموم هست خطوط تبلیغاتی گفته می شود.
🔴خطوط خدماتی :
خطوط خدماتی کاملأ متفاوت است، از این نوع خطوط تنها نهادها و سازمان هایی استفاده می کنند که ارسال پیامک آنها برای اطلاع رسانی بوده و هیچ جنبه تبلیغاتی در این ارسال وجود ندارد.
بطور مثال : پیامک اطلاع رسانی بانک، بیمه و …
پس در نتیجه با استفاده از خط خدماتی برای ارسال پیامک میتوان کاملأ مطمئن بود که پیامک بطور حتم به دست کاربر خواهد رسید و کاربر نیز تنها پیامکی که مورد نیاز او هست را دریافت خواهد کرد .
🔴سامانه پیامک ملی ایران برای رفاه بیشتر مشتریان یک پنل تست در اختیار کاربران قرار داده و آنها می توانند با مراجعه به این پنل از امکانات ویژگی های سامانه ارسال پیامک این شرکت اطلاع یابند. شما نیز برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت این مجموعه با آدرس اینترنتی www.payamakemelli.com مراجعه نمایید.
و جهت ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.
جهت مشاوره رایگان در واتساپ به لینک زیر مراجعه فرمائید.👇
https://wa.me/989196860960
☎️
02155799600
02151091000
09196860960

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *