🔴رشد تجارت با اس ام اس

در سالهای اخیر تجارت پیامکی در کشور رشد بالایی داشته است و تجارت های مختلف شروع به استفاده از سامانه اس ام اس برای تبلیغات خود کرده اند.
با تبلیغات پیامکی می توانید در منزل نشسته و تجارت پیامکی داشته باشید و کسب در آمد کنید و برای اهداف خود برنامه ریزی دقیق داشته باشید.
در تجارت پیامکی شما به مشتریان خدمات پیامکی ارائه می دهید، یعنی به آن ها کمک می کنید که با پیامک به تبلیغ کسب و کارشان بپردازند یا به اصطلاح از بازاریابی پیامکی استفاده کنند.
🔴دلایل رشد تجارت با پنل پیامک
لازم به ذکر است که به دلایل زیر استفاده از پنل پیامکی بهترین گزینه برای رشد و ارتقاء تجارت است.
1- بیش از 95% از پیام ها خوانده می شود.
2- محتواهای متنی بطور معمول 15 دقیقه بعد از دریافت خوانده می شوند .
3- میزان بازدهی از تبلیغات پیامکی در زمان کمتری اتفاق می افتد و از سایر روش ها ارزان تر میباشد.
در پایان لازم به ذکر است که در مقابل روش هایی مانند ایمیل و تماس تلفنی استفاده از پنل پیامکی با بیش از 95% بیشترین میزان بازدهی را دارد.البته این بستگی به شما دارد که از چه شیوه و کارکردی برای جذب مشتری و رشد تجاری خود استفاده می کنید تا میزان بازدهی کارتان بیشتر شود.
🔴سامانه پیامک ملی ایران برای رفاه بیشتر مشتریان یک پنل تست در اختیار کاربران قرار داده و آنها می توانند با مراجعه به این پنل از امکانات ویژگی های سامانه ارسال پیامک این شرکت اطلاع یابند. شما نیز برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت این مجموعه با آدرس اینترنتی www.payamakemelli.com مراجعه نمایید.
و جهت ارتباط با تیم فروش و پشتیبانی میتوانید با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.
جهت مشاوره رایگان در واتساپ به لینک زیر مراجعه فرمائید.👇
https://wa.me/989196860960
☎️
02155799600
02151091000
09196860960

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *